Çözümlerimiz

Üretim & İmalat

Teknik resimin teslimi ile başlayan teklif sürecimiz , teknik hazırlık ve müşteri ile karşılıklı görüşme neticesinde devam eder. Konu resimde yer alan imalatın çalışma yeri dolayısıyla yapılan çalışmada müşteri talebi doğrultusunda uygun çözümler sunularak imalatı yapılıp , teslimi sağlanmaktadır. Konu işlerin tamamının çelik malzemeden olması zorunluluğu bulunmayıp , bünyemizde bronz yataklı sistemlerden , krom kalkanlı sistemlere , çelik çekme borulu soğutma sistemlerden , yapısal platformlara kadar geniş yelpazede üretim sistemi ve tedarikçi ağı bulunmaktadır.

İşçilikler & Tadilatlar

Mevcutta çalışan Haddehane ve Çelikhane'lerde yer alan sistemlerin sürekliliği fabrikalar açısından büyük önem arz etmektedir. İş dallarımızdan bir tanesi de bu sürdürülebilirlik'e teknik ekibimiz ile tadilat desteklerinde bulunmaktır. Yedeklerin imalatı devam ederken , mevcut çalışan sistemin de maksimum sürdürülebilirliği sağlanmış olmaktadır.

Çözüm Teslimi

Yer görme , keşif ile başlayan süreçte , çözüm mühendisliği dahil olmak üzere , taslak-analiz-teknik resim ve çalışmalar-teklif ve sipariş süreçleri ile müşterilerimizin taleplerini yeri getirmekteyiz. Açık alan kapatılması , özel platform imalatları , çalışan yapısal parça tasarımları iş kalemlerimiz içindedir. 

İskenderun Organize Sanayi Bölgesi No.10/1 E-5 Kenarı Azganlık Kavşağı - İskenderun / HATAY

T : 326 615 54 64

T : 326 656 33 13

C  : 532 633 97 48 (WhatsApp)

F.M.S. Form Metal Sanayi